Jsme mladá cateringová firma, která svou práci dělá od srdce. Vycházíme z letitých zkušeností majitele Vladimíra Baťka. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi rád vrátí.

 

Vlada

Vladimír Batěk je šéfkuchařem a manažerem reprezentačních prostor Lobkovického paláce Velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze již od roku 2007.
Na počátku své kariéry zjistil, že cesta na vrchol vede především přes zkušenosti, a tak se za nimi vydal do celé Evropy. Praxi získával na Maltě, Irsku, Francii nebo v Norsku.
Touha po dalších nápadech a inovacích Vladimírovi zůstala a pravidelně se účastní stáží v prestižních restauracích a hotelech jako např. Hilton Prague, Midtown Grill Restaurant v Prague Marriott Hotel.
Absolvováním řady kurzů se stále učí něčemu novému jako třeba práce s čokoládou od profesorky umělecké cukrařiny Mirky Slavíkové.
Přípravou skvělých pokrmů je Vladimír známý především v diplomatických kruzích SRN, Francie, USA, ale i na českém Úřadu vlády.
V době jeho působení na Velvyslanectví SRN připravil pohoštění nejel pro ministry a předsedy české vlády, ale i pro prezidenta SRN….a vždy s velmi kladnou odezvou.